Aktuálně

Jelikož se k nám dostalo, že oblečení k oslavám 100 let střediska si zatím moc lidí neobjednalo, sdílím se odkaz na původní článek. Ještě pořád je možnost si něco vybrat. https://stopari.vanaivan.cz/moznost-objednani-si-strediskoveho-obleceni/ Níže je zpráva Výkonné rady, zkráceně – naše činnost pořád pokračuje v on-line režimu, schůzky každý pátek od 17:00, odkaz vždy před začátkem na webu.

Výkonná rada: S případným ukončením nouzového stavu se pro skautské oddíly okamžitě nic nemění

Aktuálně pro skautky a skauty, vedoucí i skautské rodiče: Pokud dojde po víkendu k ukončení nouzového stavu, zůstaneme v dohledné době přesto ve stejném režimu jako dosud, nebudeme hledat mezery v nařízeních.

Politická neshoda na charakteru opatření nesnižuje riziko způsobené epidemií, zdravotníci jedou naplno, nakažení umírají. Jakmile bude situace vyjasněna, poskytneme skautským oddílům doporučení k dalšímu postupu.

Mezitím pokračujeme beze změny v oddílovém programu na dálku i ve skautské pomoci potřebným poskytované dospělými dobrovolníky (nákupy seniorům, podpora očkování, dobrovolnictví v sociálních a zdravotních zařízeních).

Děkujeme za Vaši péči o sebe, o druhé i za vzájemnou ohleduplnost. Buďte zdrávi, nazdar!
Výkonná rada [12. února 2021]

Komentáře nejsou povoleny.