Druhá letošní výprava v sobotu 29. května!

V sobotu 29. května proběhne letošní již druhá výprava. V případě že bude před odchodem na výpravu vydatně pršet (a déšť nebude podle předpovědi ustávat), se výprava ruší!


Sraz: v sobotu 29. května v 8:30 u Vanaivanu
Konec: v 11:30 u Vanaivanu
S sebou: chirurgickou roušku nebo respirátor, covid test (viz dále), pití, skautský šátek, zavírací nožík, kus ovoce (ideálně jablko), oblečení dle počasí (pláštěnka/deštník)

Vypravíme se vycházkovým krokem azimutem 275° a připomeneme si krásy naší kotliny. Bude se na vás těšit Ondra (731 310 301) a Garfield.
A na oběd musíme být doma! 🙂

Jak je to s testem na covid? Všichni účastníci (s výjimkou dětí mladších 6 let) musí nějakým způsobem dokázat svou bezinfekčnost:

  • předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami
  • předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami (nárok na antigenní testy zdarma ve veřejném testovacím místě má každá osoba jednou za tři dny)
  • čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami (možný vzor čestného prohlášení) – toto se obdobně vztahuje i na ve škole či školském zařízení prováděné PCR testy, jen se 72 hodin mění na 7 dnů
  • absolvuje na začátku setkání před kontaktem s ostatními účastníky antigenní test zakoupený v lékárně, s negativním výsledkem
  • předložení potvrzení o absolvování RT-PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  • předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
  • předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž u osoby uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dnů.

Více informací v článku.

Komentáře nejsou povoleny.