Jarní chata

Kdysi dávno, v jedné vzdálené – velmi vzdálené galaxii…
Jarní chata 2013 Mistr Belth Alusis a jeho padawan Arinor mají před sebou nelehký úkol. Republika a galaxie je v ohrožení hrůzostrašného Lorda Adase. Byli jste tedy vybráni na čtyř denní výcvik pod vedením mistra. Naděje na svobodu republiky je ve vašich rukou a v úspěšném a tvrdém tréninku umění mistru Jedi. Výcvik bude probíhat v prostorech galaktické stanici v systému Dolní Bečva. Nebude potřeba zbraní z domoviny jelikož při výcviku není účelem se zranit. Mimo to Republika je ve válce s Impériem, takže může dojít k nějakému ostrému nasazení k ozbrojenému přepadení nebo dokonce k letecké bitvě.

Ať vás provází síla!

Letošní jarní prázdniny pojedeme na chatu na Dolní Bečvě od 28.2. – 3.3.2013.

Cena je 450 Kč.

Sraz bude 28.2.2013 na Kopřivnickém autobusovém nádraží v 8:50, návrat bude v neděli v 11:55 na autobusové zastávce: železniční stanice v Kopřivnici.

Co si vzít s sebou na chatu? Na chatu si nezapomeňte vzít: krosnu (tam to všechno dáte, kdo nemá možno zapůjčit v klubovně), spacák, karimatku, VNS (věci na schůzku), oblečení podle počasí, taky oblečení na spaní, samozřejmě vhodnou obuv, toaletní potřeby (zubní kartáček, pasta atd.), lžičku na jídlo a buchtu na dvě snídaně a svačinu na cestu, na celý den, protože první den bude až večeře.

Kdo už ví, že pojede, tak může nosit peníze, určitě si nenechte ujít tuto skvělou akci :D.

Komentáře nejsou povoleny.