Podzimky 2021

COVID: Co se aktuálních opatření týká, s pořádáním akce pořád počítáme. Prosili bychom ale o prokázání bezinfekčnosti před akcí, abychom předešli nutnosti chatu zrušit. Stačí cokoli z klasických podmínek – očkování, nemoc v posledních 180 dnech, test z odběrového místa v posledních 7 dnech pro PCR a 3 dnech pro antigen nebo samotest – buď ráno na nádraží, nebo i den předem doma. Snažme se spolu o to, aby chata proběhla. 🙂

Je to tady! Pokud se nám to do té doby nezakážou (a my věříme tomu, že ne), tak během podzimních prázdnin pojedeme na CHATU! Tak neváhej a přihlaš se, místa je dost, ale potřebujeme předem vědět, kolik nás bude.

Přihlašování zde (https://forms.gle/6q1k8hWT7eifD2T5A), nebo na schůzkách, popřípadě telefonicky – přihlášení bereme jako závazné, pokud by se u vás něco změnilo, ozvěte se prosím, ať o tom víme.

Organizačně:
Termín: 27. – 31. 10. 2021
Odjezd: sraz v 27. 10. v 7:50 na vlakovém nádraží v Kopřivnici
Konec: přijedeme 31. 10. v 13:33 opět na vlakové nádraží v Kopřivnici
Kam: Šlapanice – Klubovna Bouda
Pro koho: Úplně pro všechny členy oddílu!
Cena: 700 Kč – platba nejlépe předem na schůzce (pokud by cena akce byla překážkou, ozvěte se nám)
Kontakt: Vojtěch Liška (Lečo) – 731 275 696, vojtech.liska@skaut.cz

S sebou: karimatku; spacák; skautský šátek; teplé oblečení na dovnitř, na ven, ale i na spaní (na chatě bývá zima); přezůvky; svačinu na středu; buchtu na 2 snídaně pro jednoho člověka; VNS; svítilnu; hygienické potřeby (včetně respirátorů); věci potřebné pro přežití skauta v 21. století.

Pozor: vezmi si prosím i ešus nebo misku na jídlo a lžíci!

Komentáře nejsou povoleny.