Podzimní chata

Zdar,
pomalu, ale jistě se nám blíží podzimní prázdniny a my každé podzimní prázdniny jezdíme na chatu. Letos tomu nebude jinak. Podzimní chata proběhne ve vesnici Středolesí, kde to dobře známe, už jednou jsme tam na podzimních prázdninách byli, to si možná někteří pamatujete.

Podzimní chata bude od soboty 26.10.2013 až do úterý 29.10.2013. Cena chaty je 400Kč. S sebou určitě potřebujete krosnu (velký batoh) s věcmi na 4 dny, spacák, karimatku nepotřebujete, v chatě jsou postele, boty na podzimní počasí :D, přezůvky do chaty, baterku, klasické oblečení na 4 dny, aby jste nebyli celou chatu v jednom tričku, věci na spaní, lžičku na papání a poproste maminku aby upekla nějakou dobrou buchtu, nebo můžete i koupit, abychom měli každý den na snídani něco dobrého :D.

Takže pokud chcete zažít skvělé podzimní prázdniny a spoustu skvělých zážitků, tak určitě s námi jeďte a pokud jste ještě na žádné chatě nebyli, tak se můžete zeptat někoho, kdo už někde byl, a ten vám určitě řekne, jaké je to super :D.

Pokud máte nějaké otázky na chatu, ptejte se svých rádců, pokud jste rozhodnuti jet, tak co nejdříve noste penízky.

Komentáře nejsou povoleny.