Zahájení nového oddílového roku 2021 – 2022

Skautský rok 2021 – 2022 společně zahájíme v sobotu 11. září hned dvěma akcemi. A to Zahajovací schůzkou a Loučením s létem.

Zahajovací schůzka

Nejprve v 9:00 zahájíme nový oddílový rok. Zveme současné členy, ale i nové zájemce, kteří chtějí poznat dobrodružství, která skauting nabízí. Rádi uvítáme nové tváře a to zejména kluky ve věku 6 do 15 let. Pokud máš více než 15 let a nemáš problém s dobrovolnickou prací, jsi také vítán.

Kdo má kroj, vemte na sebe :). Na zahajovací schůzce se dozvíte něco o skautingu, jak budou probíhat schůzky a o činnosti oddílu. Rozdělíme se do družin a stanovíme termín schůzek (podle časových možností rádců a dětí), kluci se v družinách seznámí a vysvětlí si co a jak. Předpokládaný konec v 11:00. 

S sebou:

  • 115 Kč na nový šátek. Ano máme nové šátky.
  • Rozvrh
  • Nováčci vyplněnou přihlášku do oddílu a všichni vyplněný evidenční list. (viz https://stopari.vanaivan.cz/dokumenty/)

Loučení s létem

Po zahajovačce odpoledne zveme všechny rodiče, členy a příznivce oddílu na akci Loučení s létem pořádanou Rotary klubem Frýdek – Místek a Kopřivnice. Akce začíná ve 14:00. Bude zde možnost vyzkoušení skautských dovedností – vázání uzlů, lasování, střelba z luku, poznávání přírody, lezecká stěna atd. K tanci a poslechu bude hrát a zpívat Mirek Oliver. Vystoupí nevidomý student konzervatoře Martin Kubíček. Vrcholem tohoto setkání bude vystoupení operní pěvkyně Jana Šelle s harfistkou Anastázií Tomečkovou.

Komentáře nejsou povoleny.